jsem

Pokud se rozhodnete dělat to, co ostatní dělat nechtějí, tak brzy budete mít to co ostatní nikdy mít nebudou!

Patrick ONDREY

Co dělá kouč, když koučuje

Kouč svým přístupem, zkušeností, znalostmi, praxí a svými morálně volními vlastnostmi pomáhá koučovanému uvědomit si, co skutečně chce ve své profesi, ve svém životě dělat. Kouč pomáhá iniciovat žádoucí změny u klienta a v reálném čase jej provází, podporuje a radí na jeho cestě k vytčenému cíli. Mnohdy pomáhá i cíle stanovovat.

Koučování je metoda, jejímž smyslem je především uvolnit a plně rozvinout potenciál koučovaného. Je to jako spolupracovat s trenérem při sportu.  Kouč svým přístupem pomáhá zlepšit vlastní sebereflexi i vnímání reality klienta a stimuluje ho k samostatnému hledání vlastních nejlepších cest a řešení. Kouč své působení směřuje k nalezení Vaší vnitřní rovnováhy, uvědomění si co chcete, ujištění se, že změny které chcete provést, jsou správné a že vše děláte s radostí a že nakonec  se stanete dalším z úspěšných manažerů nebo majitelů firmy, kteří chápou jak využít kouče pro další rozvoj svých dovedností a pro to, aby žili život, jaký opravdu chtějí.

 • coaching

  řešení klíčových otázek

  vašeho podnikání

 • coaching

  řešení klíčových otázek

  vašeho podnikání

 • coaching

  řešení klíčových otázek

  vašeho podnikání

Radek Doležal | coaching        

Jak se člověk stane koučem

Tuto otázku si lidé často pokládají, stejně tak si ji musí pokládat koučové.  Podle mého názoru, jde o evoluční vývoj. Před více než dvaceti lety jsem začal jako konzultant.

Co dělá kouč, když koučuje

Kouč svým přístupem, zkušeností, znalostmi, praxí a svými morálně volními vlastnostmi pomáhá koučovanému uvědomit si, co skutečně chce ve své profesi, ve svém životě dělat.

Pro koho je koučink výhodný

Koučink? Pokud ve Vás to slovo evokuje něco zvláštního, tak vězte, že kouč je vlastně trenér. Jistě si vzpomenete na svého otce nebo dědečka, kteří slovo kouč používali ve spojení s rozhovory o hokeji.